Kurumsal
Hakkımızda

 

İyi eğitim almış bir hemşire sağlık hizmetinin vazgeçilmez unsurudur. Okulumuz öğrencileri, teoriyle pratiği en iyi şekilde harmanlayacak, sorumluluk ve bilgi sahibi olacak, kendine güvenen bireyler olarak yetiştirileceklerdir. Öğrencilerimizin tıbbın etik değerlerini kavramalarını, en az bir yabancı dili çok iyi öğrenmelerini, mesleki açıdan tam donanımlı bilgi ve becerilere sahip olmalarını sağlamak ve onları hayata en iyi şekilde hazırlamak okulumuzun sorumluluğudur diyebiliriz.

 

İyi eğitim, iyi ve deneyimli bir eğitici kadrosuyla,modern eğitim teknolojileri kullanılarak kaliteli okul binalarında verilebilir. Okulumuzun eğitim kadrosunu, içinde profesörlerinde olduğu hastanemizin hekim kadrosuyla destekleyeceğiz. Okul ve sağlık eğitimi konusunda hekimlerimiz büyük heyecan duymaktadırlar. Bu heyecan, öğrencilerimize sunacağımız eğitim ve staj hizmetlerinin kalitesine yüksek düzeyde katkı sağlayacaktır.  

 

PARKHAYAT Hastanesi, sağlıkta olduğu gibi eğitimde de mükemmel olmayı hedeflemektedir. Park koleji eğitimde sürekliliği olacak bir girişimdir. Uzun süredir üzerinde çalışılmış, programlanmış ve temel hedefi kendi sektörünün insan kaynaklarının gelişimi ve kalitesinin artması olan bir eğitim ve sorumluluk projesidir. Sağlık eğitiminde planladığımız uzun soluklu bir projenin ilk adımıdır.