Haberler
KIŞLACIK YARDIM KAMPANYASI

ADAP Kapsamında Nisan Ayı Konusu Olan Şefkat, Fedakarlık, Özveri, Sadakat Kavramlarını İşlemek ve Farkındalık Oluşturmak Amacıyla Okulumuz PARK KOLEJİ Öğrencileriyle İhtiyaç Sahibi Öğrenci Kardeşlerimize Yardımcı Olmak İçin Kampanya Başlattık. Öğrencilerimiz Evlerinde Kardeşlerinin Kullanmadığı Oyuncak, Boyama Kitabı, Boyama Kalemleri ve Giyilmemiş Kıyafetleri Getirdiler. Öğrencilerimizden Bazıları Harçlıklarından Artırarak Para Topladılar, Toplanan Bu Parayla İlkokul Öğrencilerine Kitap, Defter, Kalemlik gibi Kırtasiye Malzemeleri Temin Edildi. Yine Duyarlı Öğrencilerimizden Bir Ekip Oluşturularak Toplanan ve Alınan Malzemeler Küçük Kardeşleri İçin Özenle Hediye Paketi Yapıldı.

Hediyelerimizin Sahibi Olan Okul, Müdürümüz Zehra AKDUMAN Tarafından Araştırılarak Belirlenen KIŞLACIK İLKOKULU-ORTAOKULU Oldu.

28.04.2015 Tarihinde Yapılan Ziyaretimizde, Kampanyamıza Katkıda Bulunan Matematik Öğretmenimiz Yasemin KARAARSLAN, Öğrencilerimizden Gonca Gül YAZMEN, Simge DİYAR, Ahmet KARAKÜLAH ve Okulumuz Rehber Öğretmeni Elif MERTGENÇ, Okul Müdürümüz Zehra AKDUMAN Eşliğinde Hediyeler Öğrencilere Takdim Edildi.

 

Kışlacık İlkokulu Müdürüne, Öğretmenlerine ve Diğer Tüm Çalışanlara Bizleri Samimiyetle Ağırladıkları İçin Teşekkür Ediyoruz. Kışlacık İlkokulu ve Ortaokulu Tüm Öğrencilerine Eğitim Öğretim Hayatlarında Başarılar Diliyoruz…