Duyurular
Neden Park Sağlık Koleji?

Geniş iş imkanı, isteyen ve talepte bulunan mezunları işe alma önceliği.

İyi bildiğiniz, yakından tanıdığınız, kalıcı ve güvenilir kurum. Okul bölgemizin köklü, güçlü ve güvenilir bir kurumuna aittir. Okulun vizyonu yıllarca sağlık eğitiminde kalıcı  ve öncü olmaktır.

Eğitim süreciniz  PARK HASTANESİ nin güvencesi altındadır.  PARK HASTANESİ, Afyonda 120 yataklı A sınıfı bir hastanesi olan ve 100 yataklı ikinci  A sınıfı Hastanesini Akşehir'de açmak üzere olan, ayrıca  2 ayrı tıp merkezi işleten bölgenin en büyük özel hastane grubudur. Grubumuzda halen 425 çalışan bulunmaktadır ve bu rakam ikinci hastaneyle birlikte 725 çalışana ulaşacaktır. 

En uygun fiyat ve erken kayıt avantajları.

Modern ve büyük okul binası. Karar vermeden önce mutlaka okul binalarını görmelisiniz. 

Okul binamız 6600m2 kapalı alana sahip, 580 öğrenci kapasiteli, 4 asansörü olan, ısıtma ve soğutmada merkezi iklimlendirme sistemlerinin kullanıldığı modern bir eğitim binasıdır. 12 katlı olan binamızın ilk 4 katında 24 derslik, 8 laboratuar, kütüphane, sinema salonu, konferans salonu, spor salonu, yemekhane, mescit ve kafeterya bulunmaktadır. 5000 m2 büyüklüğünde peyzajı yapılmakta olan okul bahçesinde  basketbol sahası , voleybol sahası ve tenis kortu bulunacaktır.

Yaygın Servis imkanı. Afyonkarahisar ve ilçeleri dahil servis hizmeti 

Gerçek staj imkanı. Öğrencilerimiz stajlarını kendi hastanelerimizde yapacaktır. Güçlü ve tecrübeli eğitim kadrosu ile birlikte daha yoğun staj imkanları ve hastanelerimizin hekimleri ve sorumlu hemşireleriyle yaşanacak dolu dolu  bir eğitim süreci sizi bekliyor.

Yatılı eğitim imkanı. Kız ve erkek öğrenciler için birbirinden ayrı bloklarda, ayrı merdiven ve ayrı girişleri olan 1 ve 2 kişilik banyolu odalarda  130 kız ve 28  erkek yatılı okuma imkanı sunulmaktadır.

Etüt saatleri düzenlemesi. Yatılı öğrenciler  için öğretmenler eşliğinde etüt saatleri 

Tamamlayıcı eğitim programları. Ders saatleri haricinde  yabancı dil geliştirmeye ve üniversite sınav hazırlığına  yönelik isteğe bağlı  tamamlayıcı eğitim programları düzenlenmektedir.

Yemek hizmeti. Her öğünde dört çeşit olarak sunulan kaliteli, sağlıklı ve besleyici yemek hizmetimiz vardır.